Dry Bed 30mm brudny róż w czarne łapki antypoślizgowy

39,90 zł
Brutto

Dry Bed (ang. Vet Bed) – oryginalne, angielskie posłania dla psów, kotów i małych zwierząt! Doskonałe w domu i na zewnątrz, w samochodzie, klatce, na wakacjach.

  • polecane dla zwierząt starszych, chorych, po operacjach
  • hipoalergiczne, nietoksyczne, antybakteryjne, wytrzymałe
  • do prania w pralce, błyskawicznie schnie

Zgłoś się po rabat dla Hodowców! - niezastąpione przy porodach, odchowie szczeniąt i kociąt - zawsze suche, izoluje wilgoć – przepuszcza ciecz (np. mocz) pod spód legowiska, na zewnątrz pozostając suche – w takich przypadkach zaleca się umieszczenie pod dry bed’em podkładów chłonących lub pelletu (małe zwierzęta/gryzonie)

Rozmiar
Ilość

UK Veterinary bedding, na podgumowanym spodzie antypoślizgowym (do prania w temp. do 40°C)

Tkanina, z której są wykonane DRY BED’y została opracowana w latach 60-tych dla szpitali, jako podkłady łóżkowe zapobiegające odleżynom i odparzeniom oraz zapewniające ciepło i komfort. Całkowicie przepuszcza wszystkie płyny, pozostawiając wierzch zawsze suchy. Stanowi doskonałą izolację od podłoża, dzięki gęstości i długości włosa. Daje ciepło i komfort zwierzęciu, utrzymując je w czystości.

Uniwersalna kolorystyka pasująca do wnętrz, wiele rozmiarów.

Realizujemy także rozmiary specjalne!

Staramy się zapewnić najwyższą jakość naszych produktów!

Pamiętaj, że odcień koloru, który widzisz na swoim ekranie może różnić się od tego rzeczywistego ze względu na różne ustawienia sprzętu, z którego korzystasz. Posłania są docinane do proponowanych rozmiarów (standardowych i specjalnych) - nie są obszywane. W pierwszych dniach użytkowania mogą wypadać pojedyncze włókna co nie wpływa na jakość i komfort korzystania - w takiej sytuacji zalecane jest odkurzenie i wypranie legowiska.

A12

Specyficzne kody

ean13
5904717730142